Ostrowskie Dni Seniora zbliżają się wielkimi krokami, a kulminacją wydarzeń będzie wyjątkowy koncert. Na scenie 3mk Areny Ostrów wystąpi niezwykle popularna artystka – Teresa Werner, której piosenki od lat cieszą się ogromną sympatią publiczności w całej Polsce. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.
– Koncert Teresy Werner będzie nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także pięknym spotkaniem z muzyką pełną emocji i wzruszeń. Dla naszych najstarszych mieszkańców mamy na to wydarzenie rabat 30% dla ostrowian z Ostrowską Kartą Seniora. Gorąco zapraszam! – podkreśla prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.
Teresa Werner, znana z takich przebojów jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Spełnić marzenia”, zabierze publiczność w niezapomnianą podróż muzyczną, pełną ciepła, radości i refleksji.
Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 25 września, o godz. 10:00. Bilety będą dostępne online na stronie www.biletserwis.pl oraz stacjonarnie w kasie Ostrowskiego Centrum Kultury. Dla ostrowskich seniorów mamy zniżkę!
- Osoby posiadające Ostrowską Kartę Mieszkańca i Ostrowską Kartę Seniora w wersji elektronicznej będą mogły nabyć bilety online na stronie www.biletserwis.pl.
- Posiadacze plastikowej Ostrowskiej Karty Seniora będą mogli kupić bilety wyłącznie w kasie Ostrowskiego Centrum Kultury.
- Dla ostrowian z Ostrowską Kartą Seniora przewidziana jest zniżka w wysokości 30%.
- Obowiązują wcześniejsze rabaty na bilety ze zniżką w ramach pozostałych programów np. Ostrowska Karta Mieszkańca.
Koncert ten to okazja, by wspólnie spędzić czas, uhonorować ostrowskich seniorów i cieszyć się muzyką znakomitej artystki.
Inf. Sandra Jankowska
Inspektor/Referat Promocji i Komunikacji Społecznej
Komentarze
Zostaw komentarz